VIDEO/ Vanda Nara nuk ndalet, bën tatuazh në pjesën intime të trupit! Shikoni pamjet…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 20, 2019 | 21:20


VIDEO/ Vanda Nara nuk ndalet, bën tatuazh në pjesën intime të trupit! Shikoni pamjet…

Vanda Nara është rikthyer sërish protagoniste në mediat rozë. Bashkëshortja e Mauro Ikardit, së fundmi ka vendosur të bëjë një tatuazh në pjesën intime të trupit.

vanda nara

Modelja argjentinase, nënë e 5 fëmijëve, nuk ka nguruar ta ndajë momentin e bërjes së tatusë me fansat e saj nëpërmjet video të publikuara në “Instastory”.

bandicam 2019-11-20 17-31-39-350

Edhe pse tatuazhi ishte pak i sikletshëm, pasi ndodhej në pjesë intime të trupit, kjo nuk e ka penguar aspak Vandën që të ndaj disa sekuenca me fansat. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com