VIDEO/ “Vagabondo”, Starova dhe Gëzdari dhurojnë spektakël me këngë italiane

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 23:50


VIDEO/ “Vagabondo”, Starova dhe Gëzdari dhurojnë spektakël me këngë italiane

Trajneri i njohur Sulejman Starova, tashmë në rolin e drejtorit sportiv të Teutës, është një dashamirës i madh i muzikës italiane.

Starova

“Bobi” nuk e ka fshehur asnjëherë simpatinë për këtë rymë muzikore, të cilën përveç se ta dëgjojë, i pëlqen edhe ta këndojë.

“Panorama Sport”, ka arritur të sigurojë një video interesante, ku Starova shfaqet nën shoqërinë e një tjetër personazhi të njohur në botën e sportit shqiptar, si Edmond Gëzdari.

Të dy së bashku dhe nën pranëninë e disa miqve të tjerë që ndodhen në tavolinë, janë duke u dëfryer nën tingujt e këngës “Vagabondo” të grupit Nomadi. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

SHIKO EDHE: 

VIDEO/ “Marina, Marina…”, Starova i qan këngët italiane. Drejtori i Teutës në versionin… artist
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/