VIDEO/ Uzuni si një “profet”, tifozët e Granadës shpresojnë te ngjitja në La Liga me foton e sulmuesit shqiptar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2023 | 15:37

VIDEO/ Uzuni si një “profet”, tifozët e Granadës shpresojnë te ngjitja në La Liga me foton e sulmuesit shqiptar

Me dy javë të mbetura në La Liga 2, Granada ndodhet shumë pranë rikthimit në elitën e futbollit spanjoll, teksa ditën e sotme do të luajë kundër Mirandes.

Collage Maker-20-May-2023-03-33-PM-2717

Tifozët kërkojnë një fitore për të qenë vetëm një hap larg rikthimit në La Liga dhe duket se këtë e kanë bërë me një foto të Uzunit.

Një tifoz ecën në rrugë teksa mban lartë foton e sulmuesit të Kombëtares, teksa shumë të tjerë e ndjekin nga pas dhe madje e puthin, duke e kthyer Uzunin si një “profet”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"