VIDEO/ Upss! Vëllai i Shakirës kapet “mat”, shikon të pasmet e Bebe Rexhës live

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 15, 2023 | 10:40

VIDEO/ Upss! Vëllai i Shakirës kapet “mat”, shikon të pasmet e Bebe Rexhës live

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, tërhoqi  vëmendjen me veshjen e saj gjatë pjesmarrjes në eventin e madh të muzikës MTV VMA Music Awards.

Fuatani i zi prej lëkure i artistes nga The Uncommonist, kishte një prerje në pjesën e pasme dhe një bisht të gjatë të ngjitur.

Modeli i fustanit bëri që të gjithë të kthenin sytë nga Bebe dhe duket se një prej tyre ishte dhe vëllai i Shakirës, Tonino Mebarak.

Madje në rrjet një video e tij i cili përpiqej të largonte shikimin nga të pasmet e këngëtares por duket se e kishte të pamundur, po bën xhiron e rrjetit në rrjet.

@pattystone90 #beberexha #shakira #tonino #vmas #vmas2023 #shakiravmas2023 ♬ sonido original – Patricia Lobato Delg

a

s

d

f

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"