VIDEO/ Ultarsit nisin festën, ndizet atmosfera në stadium para derbit të kryeqytetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2022 | 18:33


VIDEO/ Ultarsit nisin festën, ndizet atmosfera në stadium para derbit të kryeqytetit

Partizani dhe Tirana do të ndeshen me njëra-tjetrën në derbin e kryeqytetit e vlefshme për javën e gjashtë të Superiores.

WhatsApp Image 2022-10-02 at 5.59.54 PM

Ora 18:30 – Ultrasit hynë në stadium dhe ndezin menjëherë atmosferën në shkallët e tribunave.

Ora 18:00 – Stadiumi “Air Albania” ka filluar të mbushet një orë përpara fillimit të sfidës, me tifozët që kanë nisur të zënë vendet e tyre në tribuna.

PANORAMASPORT.AL