VIDEO / Uanda dhe Ikardi nuk përmbahen, puthje me pasion para kamerave për t’i dhënë fund krizës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 17, 2021 | 22:20


VIDEO / Uanda dhe Ikardi nuk përmbahen, puthje me pasion para kamerave për t’i dhënë fund krizës

Kriza mes Mauro Ikardit dhe Uanda Narës ka marrë fund edhe me një shfaqje publike të çiftit që ka dekretuar paqen në praninë e kamerave me Kullën Eifel në sfond.

sssssss

Duket se Uanda ka lënë pas krahëve tradhtinë e sulmuesit argjentinas dhe në ditët e fundit të dy kanë postuar dedikime për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Sot ishte dita e “vulës” mbi këtë çështje që u kthye në telenovelën e muajit të fundit. Provat i ka publikuar Ikardi në rrjetet sociale, ku ka postuar videon ku shfaqet ai me Uanda Narën duke u puthur plot pasion para dritave të Kullës Eifel. Gjithçka teksa filmohet e fotografohet, me siguri si pjesë e intervistës në të cilën Uanda do të tregojë gjithçka për tradhtinë e Ikardit me Çina Suarez.


PANORAMASPORT.AL