VIDEO/ U përplas me barrierat mbrojtëse dhe për pak sa nuk mori flakë, shikoni gjendjen e pilotit të Formula 1

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2020 | 23:20


VIDEO/ U përplas me barrierat mbrojtëse dhe për pak sa nuk mori flakë, shikoni gjendjen e pilotit të Formula 1

Pas aksidentit në çmimin e madh të Bahreinit ku u përplas me barrierat mbrojtëse dhe për pak sa trupi i tij nuk mori flakë nga zjarri që mori makina e tij, piloti Roman Grosjan ndodhet në spital duke marrë mjekimet e duhura.

Grosjean-hospital

Francezi për të qetësuar fansat e tij vendosi duke publikuar një video ku nuk ka ndonjë lëndim serioz përveçse djegie të lehta tek duart e tij.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/