VIDEO/ U kapën me prostituta, basketbollistët kërkojnë falje në konferencë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 20, 2018 | 21:08

VIDEO/ U kapën me prostituta, basketbollistët kërkojnë falje në konferencë

4 basketbollistët e Japonisë, të cilët u përzunë nga kombëtarja, pasi u kapën duke kaluar natën me prostituta, gjatë Lojërave Aziatike që po mbahen Indonezi, kërkuan falje publike pas kthimit në atdhe.

Capture

Ata u kthyen me shpenzimet e tyre në Japoni, dhe iu desh që të dilnin në një konferencë shtypi bashkë me presidenten e federatës së basketbollit. Basketbollistët kërkuan falje, dhe filluan të përkuleshin në shenjë ndjese para kamerave.

www.minuta90.com