VIDEO/ U dënua ashpër nga trajneri gjatë “Katar 2022”, ja çfarë bën Onana pas përjashtimit nga Kameruni

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2022 | 14:25

VIDEO/ U dënua ashpër nga trajneri gjatë “Katar 2022”, ja çfarë bën Onana pas përjashtimit nga Kameruni

Përjashtimi i portierit Andre Onana nga kombëtarja e Kamerumnit vetëm disa minutia përpara sfidës me Serbinë ishte nja nga çuditë e Botërorit të Katarit. Duket se këtë vendim të trajnerit të kombëtares afrikane, gardiani i Interit nuk ka zgjedhur që ta komentojë.

Collage Maker-05-Dec-2022-11.24-AM

26-vjeçari është kthyer në shtëpinë e tij në Jaunde të Kamerunit dhe është filmuar teksa luan futboll në fushat me dhe.

Është ende në dyshim nëse ai do të aktivizohet sërish me kombëtaren e “Luanëve” për sa kohë në krye të stolit do të vazhdojë të jetë Rigobert Song.

PANORAMASPORT.AL