VIDEO/ Transferimi te Legia e Varshavës, shikoni si e prezantojnë Ernest Muçin  

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 21, 2021 | 23:54


VIDEO/ Transferimi te Legia e Varshavës, shikoni si e prezantojnë Ernest Muçin  

Ernest Muçi la sot zyrtarisht kampionët e Tiranës, për të hedhur një hap të madh në karrierë duke u transferuar te skuadra e Legias së Varshavës. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Instagram”, klubi polak, ka prezantuar sulmuesin shqiptar, i cilësuar së fundmi nga mediat vendase, si një nga talentet më të mëdhenj të Ballkanit.

mUCI

Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, Muçi përshëndeti tifozët e skuadrës së tij të re, duke u shprehur:

“Përshëndetje tifozë, unë jam Ernest dhe kam lajme të mira për ju”, dëgjohet Muçi në videon e postuar nga Legia. Në orët në vazhdim pritet të zbulohen detajet më të hollësishme të  kontratës që sulmuesi ka firmosur me Legian.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/