VIDEO/ “Toka është llavë”, stërvitja e veçantë e lojtarëve të Realit të Madridit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 24, 2018 | 21:25

VIDEO/ “Toka është llavë”, stërvitja e veçantë e lojtarëve të Realit të Madridit

Një stërvitje e veçantë ka qenë ajo e Realit të Madridit. Një ushtrim i cili quhet “Toka është llavë”. Lojtarët janë mbledhur së bashku me duart të kapura njëri pas tjetrit dhe mbanin topin midis tyre në mënyrë të atillë që të mos bjerë në tokë.

0_xs0oh02m

Edhe nga video-ja e shpërndarë shikohet qartë se ekipi i parë ia ka dalë ta realizojë me sukses këtë ushtrim. Në fund ka qenë Marselo ai që godet një predhë drejt portës.

www.minuta90.com