VIDEO/ Tmerrohen tifozët, futbollisti humbet ndjenjat dhe bie në fushë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 26, 2020 | 18:54

Bota FB Të fundit Video

VIDEO/ Tmerrohen tifozët, futbollisti humbet ndjenjat dhe bie në fushë

Tifozët e futbollit u shokuan sot kur futbollisti i Lionit Martin Terrier i ra të fikët në fushë në mënyrë krejt të papritur.

ndeshja11111

22-vjeçari ra me shpinë në fushën e gjelbërt. Pas ndërhyrjes së stafit mjekësor, ai u transportua jashtë fushës drejt e në spital.

Pas përfundimit të sfidës Lion-Tuluz 3-0, klubi i Lionit komunikoi se lojtari pësoi sinkopi Vasovogale, e cila shkakton humbje të qëndrueshmërisë fizike dhe psikologjike për shkak të rënies së presionit të gjakut.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com