VIDEO/ Titulli thuajse i pamundur, por Mançester Siti kënaq tifozët me “festival” golash

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 12, 2020 | 19:45


VIDEO/ Titulli thuajse i pamundur, por Mançester Siti kënaq tifozët me “festival” golash

Mançester Siti shpartalloi pa mëshirë Aston Vilën duke fituar me rezultatin e thellë 1-6.

gabriel hezus
“Qytetarët” u nderuan nga Aguro, Mahrez dhe Gabriel Hezus. Argjentinas realizoi tripletë, ndërsa anësori algjerin shënoi dopietë, kurse braziliani la shenjën e tij në këtë sfidë.

Pas kësaj sfide, Siti ngjitet në vendin e dytë, por distanca me Liverpulin mbetet e madhe, teksa me një ndeshje më pak të kuqtë kryesojnë me 14 pikë kampionatin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com