VIDEO/ Tiranës i vjen sulmuesi i shumëpritur, shikoni momentin kur Ngo mbërrin në Rinas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 29, 2021 | 15:37


VIDEO/ Tiranës i vjen sulmuesi i shumëpritur, shikoni momentin kur Ngo mbërrin në Rinas

Pasi u zyrtarizua si lojtari i ri i Tiranës duke u rikthyer për të dytën herë, Majkëll Ngo mbërrin në kryeqytetin shqiptar.

ngo

Sulmuesi anglez ka zbarkuar në aeroportin “Nënë Tereza” të Rinasit, ku është shoqëruar nga menaxheri i tij shqiptar, Mario Cenolli.

28-vjeçari britanik do t’i bashkohet skuadrës bardheblu në qytetin e Pogradecit, aty ku po vijojnë intensivisht fazën përgatitore.

Ngo në aventurën e tij të parë me Tiranën në dy sezone u aktivizua në 53 ndeshje në total nga ku realizoi dhe 17 gola.


PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/