VIDEO/ Tirana refuzon sërish festën, lojtarët futen në dhomat e zhveshjes

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 16, 2018 | 21:26

VIDEO/ Tirana refuzon sërish festën, lojtarët futen në dhomat e zhveshjes

Tirana nuk ka pranuar të “festojë” as për trofeun e madh të Kategorisë së Parë, ku mposhtu Kastriotin me rezultatin 2-0. Ashtu si në sfidën ndaj Bylisit, edhe në këtë takim, lojtarët bardheblu nuk kanë pranuar të festojnë shpalljen kampion në Kategorinë e Parë dhe menjëherë pas ceremonisë së dorëzimit të trofeut, i janë drejtuar dhomave të zhveshjes kokë ulur.

Karabeci

Për bardheblutë pjesëmarrja në Kategorinë e Parë, ishte një nga momentet më të errëta në historinë e këtij klubi legjendar, që ia ka dalë të rikthehet sërish, për të luftuar me më të mirët në elitën e futbollit shqiptar.


www.minuta90.com