VIDEO/ Tirana kampione pas 11 vitesh! Festival fishekzjarresh në “Air Albania”, shikoni momentin kur kapiteni Karabeci ngre lartë trofeun

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 30, 2020 | 0:15


VIDEO/ Tirana kampione pas 11 vitesh! Festival fishekzjarresh në “Air Albania”, shikoni momentin kur kapiteni Karabeci ngre lartë trofeun

Momente emocionuese  në “Air Albania”. Kapiteni i Tiranës, Erando Karabeci, ngriti në qiellin e impiantit modern trofeun e kampionatit të dorëzuar nga presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.

Karabeci

Menjëherë pas ngritjes së trofeut, kanë shpërthyer fishekzjarrë të shumte, dhe shirita bardheblu, të cilët e kanë ndezur atmosferën edhe pse pa praninë e tifozëve, të cilët janë mbledhur nëpër sheshet e kryeqytetit për të festuar edhe pse në kushte të cunguara këtë moment emocionues që kishin plot 11-vite që e prisnin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/