VIDEO/ Tifozja nudo u fut në fushë dhe i shkoi pranë, reagon futbollisti holandez: Po më shihte gruaja…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2018 | 23:10

VIDEO/ Tifozja nudo u fut në fushë dhe i shkoi pranë, reagon futbollisti holandez: Po më shihte gruaja…

Një ngjarje e pazakontë ndodhi në ligën e ulët të futbollit holandez në sfidën mes Rijnsburgse Bojs dhe Afc Amsterdamit. Një tifoze nudo i surprizoi të gjithë të pranishmit dhe jo vetëm, teksa e lyer me ngjyrat e ekipit vendas, u fut në fushë duke vrapuar.

futbollisti

Ajo në një moment iu afrua futbollistit holandez, Joel Tilema, i cili në një prononcim pas ndeshjes foli në lidhje me këtë incident, ku tregoi arsyen pse ai vendosi t’i largohet disi vajzës nudo.

“Mendova të tërhiqesha disi më mbrapa, pasi e dija që po më shihte gruaja”, u shpreh Tilema. Ndërkohë që videoja është duke bërë xhiron e internetit. Një ngjarje me të vërtet e pazakontë.

 

www.minuta90.com