VIDEO/ Tifozi i vogël anglez, po bën xhiron e rrjetit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2018 | 20:28

VIDEO/ Tifozi i vogël anglez, po bën xhiron e rrjetit

Një fëmijë i vogël ka bërë xhiron e rrjetit sot teksa është paraqitur në një video duke shfaqur hapur se e mbështet Anglinë. Djali duket qartë që është me aftësi të kufizuara pasi ka kaluar sëmundjen e meningjitit. 

Capture-25

Ashtu si të gjithë tifozat anglez dhe ai shpreson që të Kupa e Botës të vijë në Angli. Ndërkohë ndeshja midis KRoacisë dhe Anglisë po luhet në këto momente dhe anglezët janë duke udhëhequr më rezultat 1-0 , pas golit të Tripier.

 


www.minuta90.com