VIDEO/ Tifozi bardhezi i kërkon një foto, presidenti i Napolit e refuzon dhe largohet: Nuk jam i Juventusit unë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 12, 2022 | 14:56


VIDEO/ Tifozi bardhezi i kërkon një foto, presidenti i Napolit e refuzon dhe largohet: Nuk jam i Juventusit unë

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis është bërë protagonist i një episodi komik me një tifoz të Juventusit.

878

Numri një i Napoletanëve ka qenë duke lëvizur në rrugët e qytetit të Romës, i pranishëm në finalen e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Interit, kur një tifoz i është afruar për t’i kërkuar një foto së bashku.

De Laurentis sapo e ka parë të veshur me fanellën e bardhezinjve e ka refuzuar duke i thënë:

“Më vjen keq, nuk jam i Juventusit unë.”

PANORAMASPORT.AL