VIDEO/ Tifozët nuk durojnë dot për Tirana-Kukësi, tentojnë të futen në stadium. Policia vepron menjëherë dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 6, 2020 | 17:32


VIDEO/ Tifozët nuk durojnë dot për Tirana-Kukësi, tentojnë të futen në stadium. Policia vepron menjëherë dhe…

Ditën e sotme do të luhet ndeshja më vendimtare e këtij sezoni, mes Tiranës dhe Kukësit, me dy ekipet që luftojnë për titullin kampion.bandicam 2020-07-06 17-17-51-565

Një ndeshje kjo shumë e rëndësishme, me skuadrat që do të kërkojnë të marrin maksimumin.

Pikërisht edhe për shkak të rëndësisë që ka ndeshja, shumë tifozë kanë dashur të futen në stadium për ta ndjekur, ndonëse prania e tyre nuk lejohet për shkak të masave të marra nga qeveria për përhapjen e Koronavirusit.

Policia ka ndërhyrë menjëherë për të ndaluar tifozët që të futen në stadium, duke i larguar ata nga kishin ardhur dhe duke mos ua lejuar praninë në stadium.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com