VIDEO/ Tifozët mbështesin ekipin e tyre me tallava, shikoni momentin e veçantë në Kategorinë e Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 23, 2019 | 20:00


VIDEO/ Tifozët mbështesin ekipin e tyre me tallava, shikoni momentin e veçantë në Kategorinë e Parë

Burreli ka mposhtur me rezultatin 1-0 Tërbunin në shtëpi ditën e sotme, falë një goli nga Stana në minutën e 14’.BURRELI

Megjithatë ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve nga kjo sfidë nuk është rezultati, por një episod i ndodhur gjatë zhvillimit të ndeshjes. Në mbështetje të vendasve ishin një numër i lartë tifozësh, me dy prej tyre që ishin më në qejf se pjesa tjetër.

Të dy tifozët u ngritën në këmbë, dhe së bashku më një daulle vendosën ta mbështesin në një mënyrë të veçantë skuadrën e tyre. Me një këngë shumë të veçantë dhe duke kërcyer tallava, tifozët krijuan një atmosferë ndryshe nga herët e tjera, me skuadrën që këtë ia u shpërbleu më një fitore.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com