VIDEO/ “Tifozat Kuq e Zi” dhe “Plisat” dhurojnë spektakël, shikoni atmosferën fantastike pranë stadiumit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 18:55


VIDEO/ “Tifozat Kuq e Zi” dhe “Plisat” dhurojnë spektakël, shikoni atmosferën fantastike pranë stadiumit

Kur duhen dhe afro 2 orë nga starti i ndeshjes, tifozët kanë nisur marshimin drejt “Air Albania”, teksa atmosfera jashtë saj duket tepër e zjarrtë.

FLAKE

Për këtë meritë kanë padyshim dy tifozeritë më besnike në mbështetje të Kombëtares, “TKZ” dhe “Plisat” e Prishtinës, të cilët me thirrjet e shumta, dhe këngët patriotike, kanë krijuar një atmosferë elektrizuese në rrugën e kryeqytetit. Për më tepër shikoni videot e mëposhtme:

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com