VIDEO/ Tërbohen serbët, shikoni momentin kur policia kthen mbrapsht skuadrën e Crvena Zvezdës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 9, 2019 | 20:30

Kosova & Rajoni LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ Tërbohen serbët, shikoni momentin kur policia kthen mbrapsht skuadrën e Crvena Zvezdës

Vendimi i Policia e Kosovës që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin kosovar ka bërë xhiron e internetit.

SERBET

Madje së fundmi edhe mediat serbe kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Cervena Zvezdës, Zvezdan Terziç teksa kthehet mbrapsht në pikën kufitare të Jarinjës nga policët kosovarë.

Ishte pikërisht drejtori i skuadrës Serbe ai që tentoi i pari të kalonte kufirin mes Serbisë dhe Kosovës. Ja momenti i shpërndarë nga faqja serbe “Telegraf.rs” kur shihet drejtori Terziç, i cili nuk lejohet të kalojë kufirin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com