VIDEO/ Tensione në zonën e Pedonales, policia ndërhyn për të shpërndarë tifozët e Fejnord! Arrestohen dy holandezë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2022 | 0:35


VIDEO/ Tensione në zonën e Pedonales, policia ndërhyn për të shpërndarë tifozët e Fejnord! Arrestohen dy holandezë

Pas përfundimit të ndeshjes mes Romës dhe Feyenoord, ka pasur disa momente tensioni në zonën e Pedonales.  

Është dashur ndërhyrja e efektivëve të policisë për të shpërndarë turmën e tifozëve. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Panorama.al, policët kanë arrestuar dy tifozë të Feyenoord. Ata tentuan të thyenin karriget e bizneseve përgjatë zonës së Pedonales.