VIDEO/ Tensione në Inter-Juve, sherr mes lojtarëve pas pjesës së parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 6, 2019 | 22:04


VIDEO/ Tensione në Inter-Juve, sherr mes lojtarëve pas pjesës së parë

Pjesa e parë e takimit mes Interit dhe Juventusit u mbyll në shifrat e barabarta 1-1, por tensionet nuk munguan në momentet që skuadrat po futeshin në tunelin e “San Siros”.

71776708_2339725749610873_4006063816868626432_n

Situatat e tensionuara gjatë ndeshjes, u morën me vete edhe në momentet që skuadrat po dilnin, dhe aty pati një sherr mes lojtarëve. Arbitri Roki ishte aty pranë, dhe qëndroi pas sherrit për të parë gjithçka.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com