VIDEO/ Tension në Gjirokastër, lojtarët e Luftëtarit kapen me tifozët vendas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 27, 2019 | 15:00


VIDEO/ Tension në Gjirokastër, lojtarët e Luftëtarit kapen me tifozët vendas

Fundi i ndeshjes mes Luftëtarit dhe Tiranës, pati edhe momente tensioni në Gjirokastër.

bandicam 2019-10-27 14-54-15-463

Pas humbjes së vendasve, ishin tifozët gjirokastritë që filluan të kritikojnë skuadrën për paraqitjen në fushë. Nervat nuk i mbajtën disa prej lojtarëve bluzinjë, që shkuan drejt tifozëve për të shkëmbyer disa fjalë më shumë.

Disa lojtarë të tjerë erdhën për të sheshuar gjithçka, e për të mos lejuar situatën të agravohej.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/