VIDEO/ Tenistja seksi i befason të gjithë, futet në industrinë e…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 18, 2020 | 22:22


VIDEO/ Tenistja seksi i befason të gjithë, futet në industrinë e…

Tenistja ukrainse, Diana Jastremska ka vendosur ta shfrytëzojë siç duhet këtë përiudhë pushimi për shkak të COVID-19. 20-vjeçarja seksi është futur në industrinë e muzikës dhe ka publikuar tashmë një këngë të re.

Yastremska-1280x720

Kënga qarkulloi me të madhe në të gjitha radio stacionet e Ukrainës, por edhe më gjerë. Ndërkaq, tenistja 20-vjeçare vendosi që të ardhurat nga kjo këngë të shkojnë për bamirësi.

Yastremska

Për më shumë, këngën e re të Dianas mund ta shikoni në videon e mëposhtme, e cila është degjuar plot 57 mijë herë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com