VIDEO/ Taku protagonist për keq në Amerikë, dhuron penallti që në minutën e parë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 27, 2018 | 12:05

VIDEO/ Taku protagonist për keq në Amerikë, dhuron penallti që në minutën e parë

Afrim Taku, i transferuar tashmë në Amerika, ka filluar të jetë titullar në ekipin e Tampa Bej. Në ndeshjen ndaj Sinsinetit, ekipi i shqiptarit u mund 1-2 në shtëpi, dhe ai la edhe gjurmë për keq, teksa shkaktoi penallti që në minutën e parë. Taku luajti për 67 minuta, ndërsa më pas edhe u zëvendësua.

www.minuta90.com