VIDEO/ Surprizohen tifozët blaugrana, djali i Ronaldos shfaqet me fanellën e Barcelonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2023 | 17:11

VIDEO/ Surprizohen tifozët blaugrana, djali i Ronaldos shfaqet me fanellën e Barcelonës

Djali më i vogël i Kristiano Ronaldos, Mateo është shfaqur me fanellën e Barcelonës duke befasuar të gjithë tifozët blaugrana.

ronaldo

Videoja ku ai shfaqet së bashku me motrat Evën dhe Alana Martinën, është shpërndarë nga vetë Xheorxhina Rodriguez në Instagram.

Rikujtojmë që gjatë periudhës kur ylli portugez luante për Real Madridin, Barcelona ishte rivali më i madh gjatë karrierës së tij futbollistike.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"