VIDEO/ Surpriza Uatford, përmbys Totenhemin dhe kap Çelsin e Liverpulin në krye

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 2, 2018 | 19:00

VIDEO/ Surpriza Uatford, përmbys Totenhemin dhe kap Çelsin e Liverpulin në krye

FT: Uatford-Totenhem 1-2

Shënues: Dinei (69’), Kaltkart (76) / Autogol i Dankur (53)

Ka përfunduar ndeshja midis skuadrës së Totenhemit dhe Uatfordit me fitoren e këtyre të fundit. U duk qartë se skuadra e drejtuar nga trajneri Mauriso Poketino nuk ishte në formën e tyre më të mirë. Ndërsa surprizë është skuadra e Uatfordit në këto 4 ndeshje të para teksa ka arritur 4 fitore.

fdggfjasdgfgsdfg

Skuadra e Totenhemit ka kaluar e para në avantazh nga një autogol i shkaktuar nga lojtarët e Uatford. Por më pas skuadra më pak favorite në këtë ndeshje arriti të reagonte në mënyrë të shkëlqyer duke shënuar 2 gola dhe për të marrë një fitore të merituar me përmbysje.

 

www.minuta90.com