VIDEO/ Super gol dhe nderim për djalin që luftonte për jetën, pasditja emocionuese e David Silvës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 19, 2018 | 16:37

VIDEO/ Super gol dhe nderim për djalin që luftonte për jetën, pasditja emocionuese e David Silvës

Një pasdite vërtetë e veçantë kjo e ditës së dielë, për David Silvën. Mesfushori i Mançester Sitit, u shfaq për herë të parë në fushë, para fillimit të sfidës me Hadërsfilld, me djalin e tij Mateo, i cili u lind në fund të 2017-ës, shtatë javë para kohe.

david_silva_figlio (1)

Për fat të mirë, djali i tij tashmë gëzon shëndet të plotë, dhe është gati të ndjekë të atin, edhe në stadiume. Silva shënoi edhe një gol në këtë ndeshje, në minutën e 48-të, dhe puthjet gjatë festës ishin të gjitha, drejtuar tribunës nuk ishte edhe i biri i tij.

Capture

www.minuta90.com