VIDEO/ Sulmuesi nigerian nuk përmbahet, dhuron spektakël i zhveshur me këngën… “Anna”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 29, 2020 | 0:06


VIDEO/ Sulmuesi nigerian nuk përmbahet, dhuron spektakël i zhveshur me këngën… “Anna”

Sulmuesi i Besës, Çarls Onuh, ka shfrytëzuar kohën e bukur, për t’u zhveshur dhe për të dhuruar “shoë”, me një kërcim brilant nën tingujt e këngës “Anna”, të Nora Istrefit. Nigeriani i klubit verdhezi ka shfaqur talentin e tij si kërcimtar në këtë kohë të vështirë pandemie, duke i befasuar të gjithë.

onuh anaa

Një kërcim special ky i Onuh, ndërkohë që video në rrjetet sociale është postuar nga braziliani Lukas Kardozo, i cili është gjithashtu pjesë e Besës, teksa u huazua nga kampionët e Partizanit. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com