Video/ Sulmohet Ronaldo, shikoni si e ndalin badigardët tifozin që vërsulet drejt CR7-ës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 23:54

Video/ Sulmohet Ronaldo, shikoni si e ndalin badigardët tifozin që vërsulet drejt CR7-ës

Juventusi do të ndeshet nesër me Parmën në transfertë në takimin e vlefshëm për javën e tretë të Serisë A. Ndërkohë një incident ka ndodhur në stacionin e trenit, teksa tifozët po prisnin të zbarkonte skuadra bardhezi.

qdqdwfegf

Një tifoz i pranishëm në stacion, nuk është përmbajtur dhe ka sulmuar Kristiano Ronaldon në shkallët lëvizëse. Mediat italiane dyshojnë se agresori ka kërkuar t’i marrë yllit portugez një autograf, por ndoshta ajo nuk mund të ishte mënyra e duhur. Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat e Ronaldos, të cilët e kanë bllokuar menjëherë tifozit.

Videoja është shpërndarë me shpejtwsinë rrjetet sociale dhe Ronaldo me siguri do të jetë shqetësuar për këtë incident. Ta mendosh që është vetëm java e tretë e kampionatit.

 

www.minuta90.com