VIDEO/ Stop pas 12 fitoresh radhazi, Broja & CO. ndalojnë marshimin e Mançester Sitit drejt titullit

Postuar: Janar 22, 2022 | 20:27

Mançester Sitit është ndalur në barazim në Premier Ligë pas 12 fitoreve radhazi. Ekipi i Guardiolës barazoi 1-1 në fushën e Sauthemptonit të Armando Brojës.

bandicam 2022-01-22 18-54-09-121

Sauthempton kaloi në avantazh me Uollker-Peters nëm pjesën e parë. Siti barazoi në pjesën e dytë me mbrojtësin Laport. Armando Broja luajti nga fillimi deri në fund, ku ju mohua një gol dhe një penallti për pozicion jashtë loje në pjesën e parë. Gjithashtu goditi dhe shtyllën në pjesën e dytë të ndeshjes

Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport.

LIVE SAUTHEMPTON-MANÇESTER SITI 1-1
7′ Uoker-Piters / 65′ Laport

SIT

LEXO EDHE: VIDEO / Broja i pafat, i anulohet një gol dhe pastaj godet shtyllën ndaj Mançester Sitit