VIDEO/ Stërvitje nën syrin e rreptë të presidentit, shikoni se si Besëlidhja përgatitet për ndeshjen e ardhshme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 10, 2022 | 18:31


VIDEO/ Stërvitje nën syrin e rreptë të presidentit, shikoni se si Besëlidhja përgatitet për ndeshjen e ardhshme

Besëlidhja vazhdon përgatitjet në kuadër të ndeshjes së ardhshme në Kategorisë e Parë. Lezhjanët presin në shtëpi Apoloninë e Fierit në një sfidë mjaft delikate duke parë renditjen e ekipit.

pjimage (1) (1)

Në stërvitjen e zakonshme këtë herë ka qenë i pranishëm dhe presidenti i Besëlidhjes, Gjok Noka. Numri një i klubit shfaqet pranë skuadrës duke vëzhguar çdo lëvizje të lojtarëve dhe natyrisht një motivim më shumë për ta që të japin më të mirën në ndeshjes ndaj Apolonisë.

Besëlidhja aktualisht ndodhet në vendin e 10 në kampionat me 26 pikë dhe është në rrezik për rënien nga kategoria.

PANORAMASPORT.AL