VIDEO/ Stërvitje e fuqishme te Juventusi, Ronaldo dhe Dibala dhurojnë spektakël

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 29, 2018 | 19:50

VIDEO/ Stërvitje e fuqishme te Juventusi, Ronaldo dhe Dibala dhurojnë spektakël

Te Juventusi duket se janë duke u stërvitur sfuqishëm për të kapur një ritëm të shkëlqyer të performancës në fushë. Që Kristiano Ronaldo është shumë punëtor këtë e dinë të gjithë, por duket se ai është bërë një inspirim për të gjithë. Ndërkohë sot në stërvitje ata ishin bërë në grupe me nga 2 lojtarë, ndërkohë që Ronaldo ishte bërë me Dibalën.

xdhgkashlgdfg

Ata po bënin një ushtrim i cili përfshinte krosimin e topit në zonë nga njëri lojtar dhe tjetri që godiste drejt portës me topin pa rënë në tokë.

sdkgfdkgdf

Ndërkohë që në fund Ronaldo dhe Dibala gëzojnë se dolën më mirë se të tjerët. Ndërsa Matuidi me shokë shkonin nga mbrapa duke mohuar fitoren e tyre në mënyrë gazmore.

dkgfjgdhgfdg

Winning team!!💪🏽💪🏽

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

www.minuta90.com