VIDEO/ Starova e Ilda Bejleri në versionin Çelentano, gjatë ditëlindjes së Alban Hoxhës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 24, 2017 | 17:30

VIDEO/ Starova e Ilda Bejleri në versionin Çelentano, gjatë ditëlindjes së Alban Hoxhës

Festimet e ditëlindjes së Alban Hoxhës, duket se kanë vazhduar gjatë, në mbrëmjen e djeshme. Në videot e postuara në Instagram, shfaqet edhe trajneri i sapoemëruar tek të kuqtë, Sulejman Starova, duke kënduar, bashkë edhe me gazetaren Ilda Bejleri të Supersport.

starova ilda bejleri

Edhe nën kënaqësinë e ndonjë gote verë, atmosfera duket e zjarrtë, veçanërisht nën tingujt e legjendës së muzikës italiane, Adriano Çelentano. Vetë “Bobi” është një adhurues i muzikës italiane, dhe pasioni duket qartë teksa këndon.

www.minuta90.com