VIDEO / Sonia mahnit fansat, stërvitja e partneres së Vidal bën xhiron e rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 12, 2022 | 22:23


VIDEO / Sonia mahnit fansat, stërvitja e partneres së Vidal bën xhiron e rrjetit

“Luftëtari” është nofka me të cilët tifozët thërrasin prej vitesh Arturo Vidal,. Por ndoshta luftëtari i vërtetë në shtëpi është Sonia Isaza.

asasas

Partnerja e mesfushorit kilian njihet në rrjetet sociale si një modele fitnesi dhe shpeshherë ndan poza provokuese, por edhe seanca stërvitore të cilat shpejt pushtojnë rrjetin.


Kështu ka ndodhur edhe me te fundit, të cilin Soania e ka shpërndarë për fansat e saj në Instagram, duke u bërë menjëherë hit…

fsdfsdfsdf kjhgkjhkjhk jbhjklhkjhkj asasasasasasasas asasasasss sasasasss

PANORAMASPORT.AL