VIDEO/ Skënderbeu për gallatë në Zvicër, merr me vete tifozin e çmendur të Milanit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Yesterday, 08:00 PM
Serbia 1 Switzerland 2
Yesterday, 05:00 PM
Nigeria 2 Iceland 0
Yesterday, 02:00 PM
Brazil 2 Costa Rica 0
2018/06/21 08:00 PM
Argentina 0 Croatia 3
2018/06/21 05:00 PM
France 1 Peru 0

Postuar: Dhjetor 6, 2017 | 22:55

VIDEO/ Skënderbeu për gallatë në Zvicër, merr me vete tifozin e çmendur të Milanit

Teksa ka arritur në Zvicër, klubi i Skënderbeut ka marrë me vete edhe një tifoz special. Tan Mezja quhet tifozi i korçarëve, që ka udhëtuar bashkë me klubin, si pjesë e delegacionit. Ai njihet në rrjetet sociale si tifoz i flaktë i Milanit.

tan mezja skenderbeu

Sabjen Lilaj ka postuar një video në Instagram, ku shihet që tifozi special, mban të karikuar dhe në humor, futbollistët e Skënderbeut, teksa gjendeshin në aeroportin “Adem Jashari” të Prishtinës.

tan mezja

 

 


www.minuta90.com