VIDEO/ Skënderbeu ia del edhe në Vlorë, Flamurtari bie zyrtarisht nga kategoria

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 7, 2020 | 19:01


VIDEO/ Skënderbeu ia del edhe në Vlorë, Flamurtari bie zyrtarisht nga kategoria

Skënderbeu mposhti Flamurtarin në Vlorë me rezultatin 0-1, duke vazhduar serinë e rezultateve pozitive. Goli i Nazmi Gripshit me kokë në minutën e 58-të i dha fitoren skuadrës korccare, ndërkohë që vlonjatët me këtë humbje kanë rënë matematikisht nga kategoria.

flamurtari

FLAMURTARI-SKËNDERBEU 0-1

Gripshi 58′
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com