VIDEO/ “Simuluesi i vitit”, lojtari i Fejnordit ia kalon dhe Nejmarit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 24, 2018 | 18:04

VIDEO/ “Simuluesi i vitit”, lojtari i Fejnordit ia kalon dhe Nejmarit

Kemi parë çmime nga më të ndryshmet që jepen çdo vit për lojtarët më të mirë dhe skuadrat më të mira. Por ndoshta duhet krijuar edhe një çmim. Ai i “Simuluesit  të vitit”. Të gjithëve mund t’iu shkojë mendja se Nejmar nuk ka rival në këtë drejtim, por po të shikoni videon e mëposhtme do të ndryshoni mendim.

gfhdfg

Lojtari i Fejnordit, Stiven Berguis në ndeshjen që skuadra e tij zhvilloi në kampionat është prekur pak nga koka nga kundërshtari i tij. Por aq ka mjaftuar që ai të hidhet në tokë dhe të bëj sikur kundërshtari e goditi.

 


www.minuta90.com