VIDEO/ Shqipëria po pret reshjet e borës, por shikoni ku bën plazh Cana këto ditë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 11, 2017 | 21:20

VIDEO/ Shqipëria po pret reshjet e borës, por shikoni ku bën plazh Cana këto ditë

Ndërkohë që e gjithë Shqipëria është duke pritur reshjet e borës, ish kapiteni i kombëtares na sjell ndërmend ditët e verës me videon që ka postuar në rrjetet sociale.  Ai duket i relaksuar nën rrezet e diellit, në një vend turistik së bashku me bashkëshorten dhe me djalin e tij, Bojken.

Cana gjithashtu ka publikuar edhe një foto me djalin e tij, të cilin ai e quan “baby boss”. Siç duket ish-kapiteni ka zgjedhur ti kalojë jashtë vendit këto ditë dimri.

cana me pushime

www.minuta90.com