VIDEO/ “Show” i vërtetë, Tirana argëtohet me karaoke në Turqi! Xhixha dhe Ismajlgeci iu këndojnë… “skifterave”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 22:37


VIDEO/ “Show” i vërtetë, Tirana argëtohet me karaoke në Turqi! Xhixha dhe Ismajlgeci iu këndojnë… “skifterave”

Tirana është duke u përgatitur në Turqi, për aventurën Europiane. Te kampionët në fuqi të Superiores, nuk mungon as atmosfera festive. Bardheblutë organizuan mbrëmjen e sotme një natë speciale me valle dhe karaoke, ku futbollistët shpalosën talentin e tyre në këngë.

Tirana5

Në një video të publikuar në faqen zyrtare, klubi ka pasqyruar më së miri harmoninë në skuadër, ku lojtarët dhe stafi teknik duken më të bashkuar se kurrë.

Në një mbrëmje dedikuar karaokes. Ismajlgeci dhe Xhixha japin spektakël, teksa nuk mungon as kënga dedikuar “Skifterave” e Bes Kallakut, ndërsa grupi shijoi disa orë speciale para se t’i rikthehet punës në fushë. Për më tepër shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL