VIDEO/ Shnajder zbulon dhuratën e veçantë për tripletën, varëse çelësash me 2 simbole

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 19, 2020 | 18:02


VIDEO/ Shnajder zbulon dhuratën e veçantë për tripletën, varëse çelësash me 2 simbole

Uesli Shnajder ishte padyshim ndër futbollistët më të mirë të skuadrës së Interit në vitin 2010, kur ata zhvilluan një sezon fantastik që solli në shtëpinë zikaltër 3 tituj.

shnajder

Për atë arritje tepër të madhe, ish-presidenti i Interit, Masimo Morati i dhuroi ekipit nga një varëse çelësash me kupat e fituara dhe numrin e fanellës.

Shnajder

Këtë gjë e ka zbuluar Shnajder në një video në Instagram ku thotë: “Për mua, kjo dhuratë e bërë nga presidenti  Morati përfaqëson më së miri atë sezon legjendar.”

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com