VIDEO/ Shkaktoi penallti ndaj Kadizit, titullari i Barcelonë kapet duke qarë në makinë pas barazimit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 22, 2021 | 14:31


VIDEO/ Shkaktoi penallti ndaj Kadizit, titullari i Barcelonë kapet duke qarë në makinë pas barazimit

Mbrojtësi i Barcelonës, Klement Lengle, u pa duke qarë në makinën e tij pas barazimit 1-1 të katalanasve në La Liga ndaj Kadizit ditën e djeshme.

Lengle

Futbollisti francez po kalon një kohë të mundimshme në Nou Camp. Skuadra e Ronald Kuman tani duhet të përballet me një luftë të ashpër për të siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve.

Mbrojtësi francez, ishte shkaktar i penalltisë e cila solli golin e barazimit të Kadizit, në përballjen e djeshme. Një mbrëmje zhgënjyese për Lengle, i cili gjatë përballjes me fansat e Barcelonës, nuk i kurseu lotët brenda makinës së tij. Ky moment është duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/