VIDEO/ Shënon gol dhe shkon të imitojë Ronaldon, lojtari bëhet qesharak me festimin e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 24, 2020 | 16:08


VIDEO/ Shënon gol dhe shkon të imitojë Ronaldon, lojtari bëhet qesharak me festimin e tij

Kristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të mirë në histori të futbollit, kjo për shkak të atyre që ai ka arritur në karrierë.Ronaldo

Pikërisht portugezi është shembull për shumë futbollistë, të cilët mundohen ta imitojnë atë në fushë me lëvizjet që bën.

Përveç mënyrë të së luajturit, Ronaldo ka edhe një mënyrë të veçantë të festimit të golave të tij, të cilin gjithashtu janë munduar shumë ta kopjojnë.cr7siu

I tillë ka qenë edhe rasti i një lojtari në kategoritë amatore të futbollit, i cili është munduar të imitojë portugezin, por festimi pas golit është me të vërtetë qesharak.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com