VIDEO/ Shënoi supergol ndaj Kukësit, Tedi Cara goditet me shishe nga tifozët verilindorë dhe gjakoset

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 19, 2022 | 22:22

VIDEO/ Shënoi supergol ndaj Kukësit, Tedi Cara goditet me shishe nga tifozët verilindorë dhe gjakoset

Tedi Cara ishte protagonisti i minutave të para në sfidën Kukësi-Partizani, i cili në minutën e 14’ realizoi një supergol nga goditja e dënimit për të kaluar “Demat” në avantazh.

bandicam 2022-09-19 15-18-42-144

Gjatë festimit të tij, futbollisti i të kuqve u godit me shishe në fytyrë gjatë festimit të golit nga tifozët verilindorë, duke pësuar një të çarë poshtë syrit.

Për këtë arsye Cara u zëvendësua duke mundur të mos e vazhdonte dot më lojën dhe në vendin e tij u fut Cvetanoski.

PANORAMASPORT.AL