VIDEO/ Sharjet në kor të tifozëve të Tiranës te goli i Muçit, ja çfarë bëri drejtori Olsi Rama

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 11, 2020 | 0:01


VIDEO/ Sharjet në kor të tifozëve të Tiranës te goli i Muçit, ja çfarë bëri drejtori Olsi Rama

Një gjë tjetër që do të shtoja është se ne luanim në fushën tonë, por Tirana jashtë konceptit të “Fair-Play” kishte më shumë tifoza në stadium. Nuk mendoj që është e ndershme, që në një situatë të tillë të dëgjohen edhe të sharat, edhe ngacmimet ndaj lojtarëve. Për mua është e papranueshme.

Tifozet

“Ne jemi organizatorët, por s’kemi asnjë gjë në dorë në organizim. Kishte edhe njerëz të Partizanit që ishin ftuar, brenda numrit të limituar që ne kemi. Asnjë më tepër. Kishte edhe gazetarë. Nuk e keni parë ndeshjen nga poshtë që të kishit konceptin tamam si ishte e rreshtuar tifozeria. Me vjen keq që nuk i dhamë dot kënaqësinë e fitores tifozëve të Partizanit. Por, megjithatë, besoj se janë krenar që luftuam deri në fund”, u shpreh Olsi Rama.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com