VIDEO/ Sfidojnë vapën dhe koronavirusin, tifozët e Tiranës në mbështetje të skuadrës në Ballsh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 2, 2020 | 18:18


VIDEO/ Sfidojnë vapën dhe koronavirusin, tifozët e Tiranës në mbështetje të skuadrës në Ballsh

Pavarësisht temperaturave të larta dhe pandemisë së koronavirusit, tifozët e Tiranës i japin mbështetje skuadrës në çdo qytet ku bardheblutë udhëtojnë për të zhvilluar përballjet e radhës.
tifozet
Edhe në Ballsh, aty ku skuadra e Emanuel Egbosë udhëheq me rezultatin 0-1, një grup i tifozëve të Tiranës janë vendosur në tarracën e një godine të papërfunduar duke i dhënë zemër skuadrës së zemrës. Vapa e ma dhe i ka detyruar të heqin bluzat, por jo të mos ndjekin ekipin bardheblu që kërkon të fitojë kampionatin dhe Kupën e Shqipërisë këtë sezon.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com