VIDEO/ Sfidohen ndaj Dinamos, skuadra e Burrelit niset drejt kryeqytetit me këngë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 24, 2021 | 10:56


VIDEO/ Sfidohen ndaj Dinamos, skuadra e Burrelit niset drejt kryeqytetit me këngë

Sot në orën 14:00, do të luhet sfida për elitën në stadiumin “Selman Stërmasi” Dinamo-Burreli.

bandicam 2021-04-24 10-47-58-353

Skuadra matjane është nisur drejt kryeqytetit me këngë për t’ia shtuar edhe më shumë euforinë për këtë takim edhe për tu rikthyer në shtëpi me tre pikë. Dinamo është në vendin e parë dhe të dyja skuadrat i ndaj vetëm një pikë në klasifikim.

Lojtarët e Burrelit on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL